infolinia pon - pt od 8:00 do 16:00

Potrzebujesz
pomocy?
Skontaktuj się z nami
kom. 784 204 408 pon-pt: 8:00 - 16:00 
info@melewacje.pl
Reprezentujesz, którąś z grup?
- Projektant
- Architekt
- Wykonawca Budowlany
Napisz do nas, co potrzebujesz i ustal z nami swoje Warunki współpracy.
Warunki dostawy i realizacji zamówień

Koszt dostawy obliczany jest automatycznie po umieszczeniu produktów w koszyku, wybraniu ich ilości i sposobu dostawy.

Produkty do 30 kg o wymiarach standardowej paczki są wysyłane paczkami w cenie od 17zł.

Czas realizacji zamówienia:

Termin otrzymania przez Klienta zamówionego towaru to każdorazowo czas skompletowania zamawianego towaru powiększony o czas dostawy. Paczki wysyłamy do 48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie (przedpłata) lub od czasu otrzymania zamówienia pobraniowego. Jest to czas przewidywany, a nie gwarantowany przez firmy wykonujące usługi przewozowe. Jednak w w przypadku towaru o małej dostępności realizacja może się wydłużyć do pięciu dni roboczych.

Dostawę towaru realizujemy za pośrednictwem:

  • firmy kurierskiej DHL (przesyłki za pobraniem)
  • firmy kurierskiej SUUS (przesyłki dłużycowe)
  • firmy kurierskiej FedEx (pozostałe)
  • próbki naszych produktów wysyłamy za pośrednictwem firmy Inpost (kurier bądź paczkomat).

Produkty wysyłane są w solidnie zapakowanych paczkach lub na palecie - w zależności od wielkości zamówienia.

Pamiętaj:
Masz prawo obejrzeć zewnętrzny stan paczki w obecności kuriera. Jeśli przy odbiorze paczki zauważysz, że jest ona uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Brak w/w informacji oznacza, że paczka dotarła w stanie nieuszkodzonym i ewentualne reklamacje mogą zostać rozpatrzone negatywnie.

Zamówienie na produkty o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości,  tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. W przypadku podzielenia zamówienia, poszczególne przesyłki, mogą zostać wysłane w różnym terminie o czym Klient informowany jest mailowo. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia może ulec zmianie, z zastrzeżeniem, że nastąpi to po uprzednim kontakcie z Klientem i po jego wcześniejszej akceptacji zmiany kosztów dostawy.

Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na karcie  z przyczyn od nas nie zależnych, wówczas sklep mElewacje skontaktuje się z Klientem, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia przez Klienta.

W sytuacji, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych produktów, składających się na jedno zamówienie, sklep może zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl